Firma funkcjonuje na rynku narzędziowym od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować klientom towar i usługi na najwyższym poziomie. Zakres działalności firmy to sprzedaż hurtowa i detaliczna elektronarzędzi, maszyn spalinowych, agregatów prądotwórczych, osprzętu, części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych …
Zajmujemy się praktycznie wszystkim co jest z tym związane.

Prowadzimy pełną, profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oferowanych maszyn. Stale udoskonalamy i rozwijamy swój serwis.

Współpracujemy z wieloma producentami i importerami maszyn. Jesteśmy ich bezpośrednim przedstawicielem, co w połączeniu z dużym doświadczeniem zawodowym oznacza dla naszych klientów właściwy dobór maszyn, dobre ceny, szybkie dostawy, profesjonalny serwis.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo elektronarzędzia, maszyny budowlane z napędem elektrycznym i spalinowym, agregaty prądotwórcze, silniki zaburtowe do łodzi, maszyny do różnych zadań :  w leśnictwie i rolnictwie , przy pielęgnacji terenów zielonych i przydomowych ogrodów – takie jak : kosiarki, kosy, pilarki , myjki ciśnieniowe , nożyce do krzewów , odkurzacze … oraz wiele innych.